top of page

Portfoolio

Iga fotosessiooni puhul on väga oluline, et sa oleksid postiivselt meelestatud. Nii uskumatu kui see ka ei tundu, kajastub Sinu emotsioon ka piltidel. Et sa jääksid piltidele võimalikult värske, puhake end öösel hästi välja. Mängi! Võta sessiooni kui meelelahutust ning lase endast kõik vabaks. Portfoolio nägemiseks kliki piltidele.

FOTOGRAAF kadriphotography.png

Enne portree pildistamist tuleks riietus tasuks veidi läbi mõelda. Riietuse valimisel võiks eelistada heledamaid toone, vältida võiks väga mustrilisi riideid. Kanna ennekõige riideid, milles Sa ennast mugavalt tunned. Võimalusel võta kaasa rohkem riideid ja aksessuaare, et oleks pärast kombineeerimisvõimalusi. Fotosessioonile tulles võiks naisterahval olla tehtud jumestus ja soeng. Fotomeik on reeglina tavameigist intensiivsem ja siinkohal ei kehti reegel “less is more”, kuna fotol jääb tulemus oluliselt õrnem.

Buduaari sessioon võib olla: ainult sulle endale, superäge üllatuskingitus mehele või soov riputada üks kaunis kunstiteos magamistoa seinale. Pildid võivad olla rohkem või vähem paljastavad, kuidas ise soovid.  Võid vaadata kodus ringi, kas sul on selliseid asju:  lühike, kitsas, seksikas kleit. Sobivad eriti seljataguse lukuga kleidid, seksikad pluusid, seelikud ja kõik seksikad riided, mis sinu kapis leiduvad, mehe t-särk , mõni äge lohmakas kampsun, ilusaid peenikese kontsaga kingi,sukad,neglizee, hästi istuv, ilus ja seksikas pesu mitu komplekti, stringe, ehteid jms.

birgit_buduaar_kadriphotography (11).jpg
kadriphotography_com (8).jpg

Sessiooni soovituslik aeg võiks olla 32.-36. nädalal, mil beebikõht on hästi märgatav ja käes pole veel sünnitusaeg. Miks mitte kaasata sessioonile ka lapse isa ning õed-vennad. Võimalusel vali pigem ümber keha olevad kostüümid, mis lasevad kõhul paremini esile tulla.
Võimalik on teha ka sensuaalsemas stiilis beebiootuse pilte. Samuti võid kaaluda kleidilaenutuse võimalust, sest beebiootajal on sageli keeruline leida riideid.

Kahekesi fotosessioonile tulek on justkui seiklus teie suhtesse. Midagi uudset ja põnevat. Väljakutse teile mõlemale. Ning samas võimalus näidata teisele poolele, et temast hoolid. Ning eriline tunne on hiljem näha pilte, kus koos kaaslasega kallistate, naeratate ja lõbutsete.

3.jpg
854A0767.JPG

Pere või grupiga pildistama tulles mõtle läbi kogu seltskonna riietus, et tekiks terviklik üldmulje ning ühtne stiil. Meeldejäävate ja vahvate perepiltide tegemiseks on soovitav vältida ülipidulikke riideid (sh musti ülikondi ja kleite), sest nendega on poosid ja pildistamisvõimalused piiratumad, nendega ei saa maas istuda ning armsaid müramis pilte teha. Pere fotosessioon on üks hea võimalus kutsuda kokku oma lähedased ja luua koos imeilusaid mälestusi. 

Jõulud on aasta kõige populaarsem aeg pildistamiseks. Seepärast broneeri aeg juba varakult. Stuudiod seavad oma jõulunurgad üles juba oktoobri lõpus. Jõulud on aastavahetusele üsna lähedal ning kui aastavahetusel on põhiliseks just kõik sädelev, sh rosegold, kuldne ja hõbe, siis need sobivad kanda ka jõulupiltidel, andes stiilse ja glamuurse hõngu. Hea valik on ka maalähedane skandinaavialik stiil- pehmed naturaalsetes toonides kampsunid, soojad sokid jms. Jõulupilte teen ka piduehteis Tallinna vanalinnas ja jõuluturul. Selleks on kõige sobivam aeg hommiku poole nädala sees, sest siis on linn veel vaikne ja pildile ei jää võõraid inimesi.

854A1279-1.jpg
bottom of page