top of page

Hinnakiri 

2023

Oluline info!

 

Enne fotosessiooni aja broneerimist palun üle lugeda oluline info, mis hoiab ära hilisemad arusaamatused  ning säästab meie mõlema aega. Tegutsen Tallinnas ning minuga võid tulla pildistama õue, interjöörstuudiosse. Esmalt soovitan Sul tutvuda minu käekirjaga- pilte leiad Facebookist, Instagramist.

Stuudios pildistamisel kasutan Tallinna rendistuudioid ( River, Tulbi, Photoroom), mille stuudio broneeringu tasu 20- 40.-, mis tuleb tasuda kohe ning tühistamisel ei tagastata.

Piltide kasutamine.

Parim reklaam fotograafile on tema portfoolio, seepärast soovin mõnikord kasutada tehtud pilte ka oma kodulehel ja sotsiaalmeedias. Kui sa ei soovi oma pilte jagada, siis täielikult privaatsele sessioonile lisandub 25.- palun teavita mind sellest enne pildistamist!​ 

 Fotograafi ära märkimine piltide juures  ei ole soovituslik, vaid see on kohustuslik ning tuleneb autoriõiguse seadusest. Avalikuks kasutamiseks mõeldud pilte ei ole lubatud üle töödelda või lõigata enda äranägemise järgi.  Pildid on mõeldud isiklikus kasutamiseks, toodete või teenuste reklaamimiseks tuleb kooskõlastada fotograafiga. Üks näide: oled lasknud teha kauni meigi professionaali juures ning jagad talle pärast fotosessiooni pilte, mida tema kasutab oma firma reklaamimiseks sotsiaalmeedia postitustes, storydes või oma kodulehel. Sellisel juhul tuleb tegevus kookõlastada fotograafiga. Kõikide fotode autoriõigused kuuluvad fotograafile.

Ma ei oska poseerida!

Kõik paketid sisaldavad juhendamist, vajadusel näitan poose ette või kasutame näidispilte. Pildistamisel alati rõhutan, et ära jää staatilisse poosi, liiguta end, tunne end vabalt, näita oma emotsioone!

Millal ja kuidas saan oma pildid kätte?

Pildid saadan Sulle lingina.  Galerii avaneb Sulle saadetud parooliga. Pilte saad vaadata, jagada, allalaadida 2 kuud! Pildid teen alati valmis nii kiiresti kui võimalik. Ajavahemik on tavaliselt 3-10 tööpäeva, kui läheb kauem annan Sulle sellest eelnevalt teada. Samal päeval pilte Sulle ei edasta, ka mitte ühte näidispilti, sest see lööb sassi minu töörütmi.

Ära jää hiljaks!

Pildistamisele ära jää hiljaks, kui see nii juhtub, palun anna sellest kohe teada!

Õuesessioonide puhul on ilm heitlik,  seepärast olen paindlik ja võimalusel saame aegu ümber sättida. Sessiooni lükkan edasi vaid siis kui sajab väga tugevat vihma. Kui suvisel ajal soovid pildistada mererannas, siis valguse tõttu ainult õhtused ajad. Õhtul on valgus pehme ja mahe, mis kaunistab Sind palju enam kui terava päiksega tehtud pildid.

Kui minu stiil meeldib, ootan Sind rõõmuga pildistama!Broneerimisel kasuta palun  kontaktivormi.

bottom of page